Szukaj

O blogu

Cześć, jestem Ania!

W sporcie zakochałam się dopiero kilka lat temu. Dzielę się z Wami pasją, bo chcę Wam udowodnić, że nigdy nie jest za późno by zacząć. W liceum miałam zwolnienie z wf’u, a na studiach moim ulubionym zajęciem było picie wina i palenie papierosów. Na szczęście po 25 urodzinach coś się zmieniło! Najpierw były zajęcia fitness, potem trening siłowy. Zaczęłam gotować, w Londynie zrobiłam dyplom z odżywiania i treningu osobistego i tak oto sport stał się moim hobby.

Dwa lata temu przebiegłam swój pierwszy maraton (3:58:33), w zeszłym roku w Berlinie pokonałam królewski dystans w czasie 3:37:52. Teraz dopiero zaczynam biegać.

W tym sezonie pokochałam biegi górskie: zmierzyłam się z Rzeźniczkiem, w Krynicy pokonałam 36km, a w październiku stałam się ultraską! Przebiegłam swój pierwszy Ultramaraton Bieszczadzki na dystansie 53km.

Dobrze się odżywiam, zrywam się o zmroku, by pobiegać przed pracą, ale wciąż jestem sobą. Jak trenuję, to całym sercem, ale jak się bawię… to wracam rano 🙂 Praca, sport, miłość, pasja – to wszystko da się pogodzić. Trzeba tylko chcieć! Działamy razem?

Zamierzam Was zarazić i rozkochać w moim nowym sposobie życia na zabój!