Szukaj

O mnie

Cześć, fajnie, że do mnie wpadłeś!

Chcesz wiedzieć kim jestem?

Mam na imię Ania i jestem kobietą, która wierzy w to, że nigdy nie jest za późno na zmiany. Założyłam ten blog po to, by pokazać Ci, że możesz zrobić ze swoim życiem, co tylko zechcesz! Naprawdę. Sama kilka lat temu wywróciłam wszystko do góry nogami i wciąż to robię: ryzykuję, próbuję, działam, by było jeszcze lepiej. By było tak, jak zawsze chciałam.

Jestem dziennikarką, która nigdy nie miała nic wspólnego ze sportem. Od najmłodszych lat kochałam trzy rzeczy: książki, wino i imprezy. Nie rozstawałam się z papierosem, bo jak sama mówiłam: „Ja po prostu to lubię!”. Któregoś dnia obudziłam się, spojrzałam w lustro i postanowiłam, że czas na zmiany. Zapisałam się na siłownię, rzuciłam palenie, zaczęłam zdrowo się odżywiać, a dwa lata później nawet biegać!

W 2012 roku przebiegłam swój pierwszy maraton (3:58), rok później poleciałam w Berlinie (3:37), a potem zakochałam się w biegach górskich. Uwielbiam podróżować, więc najchętniej w wolnym czasie latam po świecie i biegam. Startowałam w zawodach na Islandii, Cyprze, we Włoszech, w Holandii, Wielkiej Brytanii, Czechach. A w górach szalałam na Maderze, w Szwajcarii, w Niemczech. Truchtałam nawet na Grenlandii! Ale dosłownie „truchtałam”, bo już byłam w „dwupaku”, zatem bezpieczeństwo i zdrowie to podstawa. A wszystko z towarzystwie faceta, którego poznałam właśnie dzięki mojej miłości do biegania!

Przez całą ciążę byłam aktywna, skupiłam się na marszobiegach, jodze i treningu funkcjonalnym w domu. Oczywiście wszystko pod kontrolą położnych. Okazało się, że to świetny czas i jeśli wszystko przebiega bez komplikacji, to za zgodą lekarza można być aktywną i zdrową mamą. Napisałam na ten temat sporo tekstów, więc jeśli planujesz zostać mamą, na pewno znajdziesz to dużo informacji dla siebie. By było Ci je łatwiej odnaleźć, stworzyłam specjalny dział: CIĄŻA.

DSC02767

Zaraz po urodzeniu mojej córki, napisałam książkę „Zakochaj się w bieganiu!” – więcej na jej temat przeczytasz tutaj: https://pannaannabiega.pl/kup-ksiazke/

Gdy moja córka miała 8 miesięcy, pozbyliśmy się niepotrzebnych rzeczy, zapakowaliśmy cały nasz “majątek” do bagażnika samochodu i ruszyliśmy szukać nowego miejsca zamieszkania. Więcej o naszej podróży przeczytacie tutaj: Fajna Życiówka Road Trip – ruszamy w podróż. 

Na dwa lata zatrzymaliśmy się na Lazurowym Wybrzeżu i tam mieszkaliśmy, jak się domyślacie -było pięknie!

A teraz ze względu na pracę mojego narzeczonego, mieszkamy w Rotterdamie.

Nadal biegam, ale zakochałam się też na nowo w treningach ogólnorozwojowych, pracuję, czytam i piszę dla Was kolejną powieść! Tak, tak, w 2018 roku zrealizowałam swoje marzenie z dzieciństwa i zadebiutoweałam w segmencie powieści obyczajowych tytułem: “Dzisiaj śpisz ze mną”.

Premiera kolejnej w 2021.

Co robię poza tym? Czytam i staram się Was zachęcać do tego samego na moich kontach społecznościowych. Poza tym spędzam czas z moją ukochaną rodziną. Razem trenujemy, podróżujemy, gotujemy smacznie i zdrowo i robimy wszystko, by żyło nam się jak najlepiej. I o tym jest ten blog – o miłości do życia. Skąd pomysł? Bo wierzę, że Ty też możesz wywrócić wszystko do góry nogami albo wprowadzic tylko małe zmiany i żyć tak, jak zawsze chciałeś! Mam nadzieję, że Ci w tym pomogę. Do dzieła!